Noc w bibliotece 2025

Organizacja "Nocy w Bibliotece" jest wieloletnią tradycją Filii w Pielgrzymowicach. Impreza odbywa się zawsze w czerwcu i są na nią zapraszani uczniowie klas 1-3, którzy w roku szkolnym wypożyczyli z biblioteki najwięcej książek. Rywalizacja trwa do końca maja. Oczywiście nie chodzi tylko o przenocowanie w bibliotece (chociaż już samo spanie między regałami ma w sobie coś wyjątkowego), ale przede wszystkim wspólnie, wesoło spędzony czas przed rozłożeniem posłań. Co roku bawimy się pod innym hasłem.
Przewiń stronę do góry

Informacja o cookies!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje