Spotkanie autorskie z Robertem Małeckim

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Robertem Małeckim – autorem poczytnych kryminałów, politologiem, filozofem i dziennikarzem, a także nauczycielem kreatywnego pisania. Spotkanie poprowadzi Pani Aneta Antosiak. Zapraszamy 7.05. o godz.:17:00 do sali bankietowej GOK.

Pan Robert Małecki uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w swojej branży.
Jest Laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrody Kryminalnej Piły za "Skazę", a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za "Wadę" – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem (Najgorsze, dopiero nadejdzie, Porzuć swój strach, Koszmary zasną ostatnie). Jest również autorem znakomicie przyjętych thrillerów: "Żałobnica", "Zmora" oraz "Wstyd" i "Najsłabsze Ogniwo", za który otrzymał wyróżnienie jury Nagrody Kryminalnej Piły. Jego powieści "Wada", "Zadra" i "Zmora", a także "Wiatrołomy" i "Urwisko" (obie powieści z nowego cyklu o policjantach Archiwum X) były nominowane do nagrody Książka Roku serwisu Lubimyczytac.pl przyznawanej w ramach największego plebiscytu czytelniczego w Polsce.