Zakończenie projektu "EKO-DEKO - biblioteczne zajęcia twórcze"

W piątek 14 czerwca w Filii Osiedle odbyło się uroczyste zakończenie półrocznego projektu „EKO-DEKO – biblioteczne zajęcia twórcze”, na które filie biblioteczne pozyskały dotację z Fundacji BGK w programie Generacja 5.0. W projekcie uczestniczyło dwadzieścia czytelniczek z naszej gminy, które pod opieką bibliotekarek z Filii Golasowice, Krzyżowice, Pielgrzymowice, Warszowice oraz Pawłowic-Osiedla kilka razy w miesiącu angażowały się w rozmaite aktywności artystyczne i literackie. W harmonogramie zajęć znalazły się spotkania autorskie, wycieczki, warsztaty rękodzieła oraz szkolenie z dietetykiem. Podczas podsumowania działań projektowych, które swoją obecnością uświetniła pisarka, pani Halina Socha, można było podziwiać wystawę, prezentującą piękne, oryginalne prace wykonane przez uczestniczki zajęć.

Spotkanie dofinansowano ze środków Fundacji BGK w programie Generacja 5.0