SPEKTAKL W FILII PIELGRZYMOWICE

Z okazji Dni Promocji Zdrowia biblioteka zaprosiła uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej w Pielgrzymowicach na spektakl "Ekologia z Alicją, Królikiem i Kapelusznikiem" w wykonaniu aktorów Teatru Maska z Krakowa.
Bajka na motywach "Alicji z Krainy Czarów" to ekologiczna historia o dziewczynce, która przechodzi przez króliczą norkę i przedostaje się do krainy... bardzo zaśmieconej i śmierdzącej. W misji porządkowania czarodziejskiego świata i uczenia jej mieszkańców zdrowego stylu życia pomagają bohaterce Królik i Kapelusznik.
Przedstawienie zorganizowano z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.