Ostatnie artystyczne spotkanie z cyklu "EKO-DEKO - biblioteczne zajęcia twórcze"

W ostatni piątek maja odbyło się spotkanie z cyku "EKO-DEKO – biblioteczne zajęcia twórcze", tym razem zorganizowane w Filii Krzyżowice. W trakcie warsztatów uczestniczki projektu uszyły i ozdobiły płócienne organizery na drobiazgi. Jak zawsze na naszych spotkaniach, i tym razem było gwarno i wesoło. Przy słodkich babeczkach, murzynku i kawie szybko upłynął czas. Niestety, były to już ostatnie zajęcia artystyczne w naszym projekcie. W czerwcu czeka nas jeszcze jedna wycieczka i uroczyste podsumowanie działań, połączone ze spotkaniem z pisarką Haliną Sochą.