Ojczyzna według Dzieci

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości biblioteka zorganizowała dla uczniów klasy II warsztaty literacko-muzyczne, które poprowadziła pani Ewa Sikora (instruktor GOK-u).

Podczas zajęć dzieci wzięły aktywny udział w scenkach teatralnych pt.: „Co kocham w swojej miejscowości?” oraz „Jakie piękne miasta można zobaczyć w Polsce”. Ułożyły puzzle, które przedstawiały mapę Polski, następnie opowiedziały o polskich miastach, które zwiedziły. Na zakończenie wzięły udział w improwizacji teatralnej do muzyki Fryderyka Chopina wykorzystując rekwizyty, której zwieńczeniem było ułożenie polskiej flagi. Dziękujemy pani Ewie za przeprowadzone warsztaty.