Loteria fantowa w filii Pielgrzymowice

W środę, pierwszego grudnia, odbyło się losowanie pluszowego misia wśród uczestników zabawy zorganizowanej przez bibliotekę z okazji Dnia Pluszowego Misia.
Szczęśliwą zdobywczynią maskotki została TOSIA FOLTYN, której serdecznie gratulujemy!
Ponadto spośród 50 uczestników akcji wylosowano 10 osób, które otrzymały nagrody pocieszenia.
Aby wziąć udział w loterii fantowej należało odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących treści wypożyczonej z biblioteki książki.