Jesienne spotkania z książką

W jesienny poranek bibliotekę odwiedziła grupa dzieci z Przedszkola nr 1, która wzięła udział w zajęciach związanych z obecną porą roku. Z uwagą wysłuchały jesiennych wierszy oraz wykazały się dużą aktywnością i wiedzą na temat sezonowych warzyw i owoców. Na zakończenie wykonały jeża z kolorowych papierów.

7 października, grupa przedszkolaków z PP w Modrzewiowym Ogrodzie odwiedziła Filię Osiedle, gdzie również odbyły się zajęcia o tematyce jesiennej. Dzieci doskonale bawiły się podczas zabaw związanych z tą porą roku, wykonały kolorowe liście, które ozdobią bibliotekę.