Jedz warzywa i owoce zyskasz przez to nowe moce

W ramach Ogólnopolskiej Akcji Tygodnia Czytania Dzieciom, biblioteka w piękny słoneczny poranek 10 czerwca zorganizowała dla najmłodszych dzieci spotkanie w pawłowickim parku. Tematem spotkania były warzywa i owoce. Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą i ich znajomością. Z zainteresowaniem wysłuchały wesołych wierszyków m.in. „Rzepki” J. Tuwima, „Na straganie” J. Brzechwy oraz „Witaminy dla chłopaka i dziewczynki” K. Nowak. Na zakończenie Przedszkolaki mogły spróbować smak niektórych owoców oraz napić się pysznego, zdrowego soczku marchewkowego.

Zabawę przygotowała i poprowadziła instruktorka GOK-u Agnieszka Kornas-Wiśniewska. Dziękujemy.