Dzień Postaci z Bajek

Z okazji święta bajkowych postaci najmłodsi czytelnicy biblioteki w Pielgrzymowicach zostali zaproszeni do wspólnej zabawy: rozwiązywali zagadki, malowali swoich ulubionych bohaterów literackich oraz wypożyczali najpopularniejsze bajki, aby - przez czytanie - uczcić ten wyjątkowy dzień także w domu.

Przemiłą niespodziankę bohaterom bajek przygotowała przedszkolna grupa Sówek, która odwiedziła bibliotekę z piękną laurką. Życzenia dzieci zostały przekazane księżniczkom, elfom i krasnoludom oraz innym magicznym postaciom mieszkającym w dziale dziecięcym biblioteki. Jeszcze raz serdecznie przedszkolakom dziękujemy!