Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka zorganizowała szereg atrakcji dla najmłodszych czytelników, ponieważ misie są ulubionymi bohaterami bajek. W świętowaniu wzięła udział grupa dzieci z Przedszkola nr 1. W czasie zajęć maluchy poznały historię pluszowego misia, rozwiązywały zagadki związane z misiami, które występują w bajkach oraz układały puzzle. Wysłuchały wielu ciekawostek z życia misiów żyjących w różnych stronach świata. Kolejnym punktem spotkania była wspólna praca plastyczna.

Na koniec przyszedł czas na „małe co nieco” - słodki misiowy poczęstunek.