Baśń dla małych łakomczuszków - tajemnica zdrowych brzuszków

Spotkania w ramach Dni Promocji Zdrowia w Gminie Pawłowice.

W ramach Dni Promocji Zdrowia biblioteki w Warszowicach oraz Golasowicach zaprosiły najmłodszych czytelników na przedstawienie pt. "Baśń dla małych łakomczuszków - tajemnica zdrowych brzuszków”. Spektakl promujący zdrowy styl życia przedstawili aktorzy Teatru „Maska” z Krakowa. Bajka opowiada o wstydliwej królewnie, ukrywającej się pod maską. Na jej urodziny zjawia się starzec, który obiecuje odzyskanie pięknego wyglądu w zamian za nauczenie mieszkańców Królestwa zdrowego stylu życia. Przedstawienie zarówno u najmłodszych jak i najstarszych przedszkolaków wzbudziło wiele pozytywnych emocji.

Dodatkowo w filii Golasowice odbyła się degustacja owocowych szaszłyków oraz wykonywanie prac plastycznych związanych z tym dniem.