Akademia zdrowia w bibliotece

8 września w bibliotecznej czytelni odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Akademia zdrowia w Bibliotece”. Gościem specjalnym była p. dr Monika Wasilewska, psycholożka i psychoterapeutka, która wraz z p. Moniką Szubrycht, neurologopedką i dziennikarką, napisały książkę pt. "Jak być szczęśliwym dorosłym bez szczęśliwego dzieciństwa". Tematem przewodnim wykładu było dzieciństwo, które bez wątpienia ma decydujący wpływ, na to jakimi dorosłymi jesteśmy lub będziemy. Wszystkie doświadczenia, traumatyczne zdarzenia, toksyczne relacje z najbliższymi, wykluczenie społeczne itp. odciskają piętno na naszym późniejszym życiu. Podczas spotkania p. Monika opowiedziała w jaki sposób, możemy poradzić sobie właśnie z takimi sprawami z przeszłości. Moderatorem prelekcji był p. Szymon Danielczyk. Wszystkim zebranym dziękujemy za czynny udział i liczne pytania.

Wydarzenie sfinansowano ze środków Urzędu Gminy Pawłowice.