Artykuł

ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE - GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

Z okazji zbliżającego się Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy naszych najmłodszych czytelników do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”.

Ten konkurs jest dla Ciebie jeśli:

• masz od 6 do 10 lat i jesteś zapisany w dowolnej bibliotece publicznej gminy Pawłowice,
  • korzystasz ze swojej biblioteki i wypożyczasz książki,
  • odwiedziłeś bibliotekę podczas wycieczki z przedszkola lub szkoły,
  • uczestniczyłeś w organizowanych przez nas zajęciach lub spotkaniach autorskich.

Zachęcamy do tego, abyś przelał na papier swoje wrażenia z wizyty w bibliotece. Co Ci się najbardziej podobało? Jak się u nas czujesz? Przedstaw siebie w bibliotece: podczas zajęć, w ulubionym kąciku czytelniczym lub z ukochaną książką.

Wykonaj pracę na kartce A3 (technika dowolna) i przynieś ją do biblioteki publicznej w gminie Pawłowice, z której korzystasz. Możesz też zrobić zdjęcie lub skan swojej pracy i przesłać na adres mailowy biblioteki.

Na zwycięzców czekają nagrody książkowe.

Szczegóły w regulaminie.