[ZMIANA TERMINU] Teatr Współczesny – „Mieszczanin szlachcicem”

UWAGA!
Z powodu choroby aktorów spektakl nie odbędzie się 30.01. Nowy termin spektaklu podamy w najbliższym czasie. Szczegóły [tutaj].
________Jak komedia napisana przez Moliera na zamówienie króla Ludwika XIV i wystawiona po raz pierwszy w 1670 r. będzie rezonować 350 lat później? Młodzi aktorzy zmierzą się z tematem aspirowania do lepszego świata, gdzie myśli wyraża się wierszem, bo proza jest zbyt pospolita. Mieszczanin chętnie zapłaci każdemu, kto utwierdzi go w przekonaniu o byciu „jaśnie oświeconym panem”, a otoczenie najbezczelniej wykorzysta nieznającego się na rzeczy plebejusza. Czy adaptacja okaże satyrą na współczesne społeczeństwo?30 stycznia, godz. 19:00, sala widowiskowa GOKBilety w cenie 25 zł do kupienia w biurze GOK oraz online.Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń kulturalnych.