Artykuł

Z książką na start!

Nasza biblioteka bierze udział w kolejnej edycji projektu dla dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) realizowanym w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi.

Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każdy maluch w wieku 3-6 lat, który przyjdzie do naszej biblioteki i zostanie naszym czytelnikiem, otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry start! Zapraszamy.