Artykuł

Modernizacja budynku Filii Warszowice

W Filii Warszowice od czerwca trwa remont lokalu.  Po wyburzeniu ścianek działowych i wymianie instalacji lokal zostanie przystosowany na potrzeby biblioteki, czytelnicy będą mogli korzystać z nowoczesnego i przestronnego pomieszczenia.

Bibliotekarka  z myślą o czytelnikach  pracuje w systemie wypożyczania książek z dostawą do domu, a księgozbiór biblioteki zostaje na bieżąco uzupełniany o nowości wydawnicze. Zakończenie prac  i ponowne otwarcie lokalu biblioteki dla czytelników planowane jest na wrzesień.