Artykuł

"Miejscowości gminy Pawłowice w starym obiektywie"

Miło nam poinformować, że ukazał się album „Miejscowości gminy Pawłowice w starym obiektywie” będący efektem spotkań członków Klubu Miłośników Historii gminy Pawłowice działającego przy bibliotece.

Publikacja zawiera m.in. wiele unikatowych widokówek i zdjęć nigdzie do tej pory niepublikowanych, udostępnionych z prywatnych zbiorów mieszkańców. Została ona wydana z dotacji Gminnej Biblioteki Publicznej oraz dzięki wsparciu finansowemu otrzymanemu z Fundacji JSW.

Album można nabyć w bibliotece gminnej oraz jej filiach w cenie 9 zł.