Artykuł

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Filie: Osiedle, Pielgrzymowice Warszowice oraz Golasowice przyłączyły się do projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury", którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci odwiedzających bibliotekę.

Pluszowe Misie będą wędrowały od domu do domu najmłodszych czytelników z dzienniczkami "pod pachą". Zadaniem dziecka jest zaopiekować się Misiem, a zadaniem rodzica jest poczytanie Misiowi na dobranoc. Łatwe, prawda? Zapewne co wieczór jest to rytuał obecny w Waszym życiu, tym razem towarzyszyć Wam będzie pluszowy Gość :).

W dzienniczku zostawcie Misiowi pamiątkę - rysunek oraz wpiszcie tytuł bajki/książeczki, którą przeczytaliście. Zapraszamy do biblioteki!