Artykuł

Legimi w bibliotece!

Pula kodów NA WRZESIEŃ już dostępna!

Legimi to tysiące bestsellerów i nowości: kryminałów, fantastyki i SF, powieści obyczajowych, romansów i wiele innych… do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach.

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

- pobierz kod w swojej bibliotece (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)
wejść na stronę: www.legimi.pl/slaskie/
- wprowadź otrzymany kod
- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz
- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w bibliotece centralnej następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.

Kody wydawane są podczas osobistych wizyt w bibliotece centralnej, a obecnie również mailowo i/lub telefonicznie:

gbp@pawlowice.pl; 32/47-22-198 w godz. 9.00-14.00.

Biblioteka nie ponosi odpowiedzialności za sposób korzystania z indywidualnego konta czytelnika, założonego przez niego na stronie www.legimi.pl.
Biblioteka udostępnia wyłącznie kod umożliwiający bezpłatne korzystanie z Legimi w ramach wykupionego przez nią abonamentu.