Artykuł

Książki online dla każdego!

Drodzy Czytelnicy, to już ostatni miesiąc dostępu do 3 serwisów z ebookami: Legimi, IBUK Libra oraz Ebookpoint BIBLIO, w ramach zadania „Książki online dla każdego”, finansowanego ze środków II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

DOSTĘPNE KODY NA CZERWIEC!

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres gbp@pawlowice.pl i podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)

- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/

- wprowadź otrzymany kod

- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w swojej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra wykonaj następujące kroki:

- pobierz kod w swojej bibliotece lub mailowo, pisząc na adres gbp@pawlowice.pl, podaj swoje imię, nazwisko (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)

- wejdź na stronę libra.ibuk.pl

- postępuj zgodnie z instrukcją dostępną na  https://libra.ibuk.pl/jak-zaczac-uzywac

Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:

- wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/

- zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto

- wprowadź otrzymany kod

- korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!