Artykuł

Konkurs plastyczny „MIŚ PLUSZOWY – MÓJ KSIĄŻKOWY PRZYJACIEL” rozstrzygnięty!

Na konkurs zorganizowany przez bibliotekę wpłynęły bardzo ciekawe i pomysłowe prace, przedstawiające postaci bajkowych misiów. Wykonane przez grupy przedszkolne oraz rodziny misie, zostały ocenione przez Jury w składzie: Agnieszka Kornas-Wiśniewska – instruktor GOK, Honorata Kołakowska oraz Elżbieta Lala – bibliotekarki GBP.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

PRACE GRUP PRZEDSZKOLNYCH

I miejsce ex aequo - PP Pielgrzymowice grupa "Misie" oraz PP Pielgrzymowice grupa "Sówki"

II miejsce - PP Warszowice grupa "Biedronki"

III miejsce ex aequo - PP Modrzewiowy Ogród Pawłowice grupa "Jeżyki" oraz Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Mówi-Misie" Pawłowice grupa "Misie"

Wyróżnienia:

PP Modrzewiowy Ogród Pawłowice - grupa "Wiewiórki"

PP Modrzewiowy Ogród Pawłowice - grupa "Żabki"

ZSP Krzyżowice - grupa "Słoneczka"

PP Warszowice - grupa "Żabki"

PP Warszowice - grupa "Pszczółki"

PP Warszowice - grupa "Motylki" - Nina Klepek, Brajan Niezgoda, Amelka Szymura, Marek Jakubiec, Emilka Oleś i Zuzanna Gaciek

PRACE RODZINNE

I miejsce - Nicola Szymoszek z babcią Haliną Szatkowską z Pawłowic

II miejsce - Rodzina Radeckich (Milena, Amelia, Paulina, Przemek) z Pielgrzymowic

III miejsce - Zuzanna Gaciek z Warszowic

Wyróżnienia:

Michał Folwarczny z Golasowic

Kalina Ostręga z Jarząbkowic

Dziękujemy za liczny udział w konkursie, gratulujemy zwycięzcom!

Wszystkich uczestników zapraszamy po odbiór nagród do GBP w Pawłowicach od 25 listopada.