Artykuł

Czytelnia internetowa IBUK LIBRA w Twoim domu!

Zaktualizowany i uzupełniony o prawdziwe książkowe hity katalog już dostępny. IBUK LIBRA to nie tylko literatura akademicka i specjalistyczna, ale też szereg popularnych i lubianych powieści!

Przypominamy, że czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowicach mogą korzystać z darmowego dostępu do bazy prawie 2000 e-booków - elektronicznych publikacji z szerokiej oferty Wydawnictwa Naukowego PWN i innych.

W bibliotece można otrzymać kody do zdalnego dostępu i korzystać z oferty z komputerów domowych. Wszystkie PINy wydane wcześniej nadal są aktywne.

Znajdź książkę przy pomocy wyszukiwarki, wprowadzając odpowiednie filtry, a następnie kliknij na wybraną publikację aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści!

Data publikacji: 03.08.2018
Autor: Honorata Kołakowska