Artykuł

Bilet powrotny do biblioteki

Filia w Pielgrzymowicach zaprasza uczniów SP w Pielgrzymowicach do uczestnictwa w nowej akcji czytelniczej.

Aby wziąć udział w zabawie należy odebrać w bibliotece specjalny bilet upoważniający do rozpoczęcia podróży po świecie książek.

Na trasie czeka podróżników wiele przygód. Można spotkać bohaterów komiksów, rozwiązać zagadki detektywistyczne, zwiedzić świat i poznać siłę prawdziwej przyjaźni.
Czekamy na śmiałków, którzy odważą się wsiąść do naszego bibliotecznego pociągu i wyruszą na wspaniałą wyprawę!