Artykuł

Biblioteka zamknięta!

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo publiczne i w związku z potencjalnym zagrożeniem związanym z koronawirusem, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19, a także działając zgodnie z zaleceniami Rządu RP, informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach (oraz wszystkie jej filie) zostaje zamknięta do odwołania.

Prosimy o śledzenie naszych kanałów informacyjnych, ponieważ czas zamknięcia może ulec zmianie.

W związku z powyższym nie będą realizowane zamówienia, wypożyczenia oraz zwroty książek. Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone o stosowną ilość dni, a kary za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia z udziałem publiczności oraz zajęcia zostają odwołane. O nowych terminach będziemy informować na bieżąco.