Artykuł

Akademia Zdrowia w Bibliotece

Miło nam poinformować, że od września rozpoczął się nowy cykl bibliotecznych spotkań - Akademia Zdrowia. Specjaliści w zakresie ochrony zdrowia, wyjaśnią jak odpowiedzialniej i świadomiej żyć, w zgodzie z własnym organizmem.

W ramach Akademii Zdrowia w Bibliotece serdecznie zapraszamy na cykl spotkań z następującymi specjalistami:

- dr hab. n. med. Tomaszem Sawczynem, reprezentującym Katedrę i Zakład Fizjologii Wydziału Nauk Medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

- dr n. med. Beata Celińską - specjalistką chorób zakaźnych z 30 – letnim doświadczeniem, konsultantką Szpitala Joannitas w Pszczynie oraz Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

- mgr Agnieszką Pawełko - pielęgniarką oddziałową oddziału psychiatrii dzieci i młodzieży w Bielsku-Białej, pedagogiem, wykładowczynią psychologii i psychoterapii dziecięcej, autorką publikacji na temat pracy z trudną młodzieżą.